7 listopada 2019 r. odbył się II Leśny Bieg dla Niepodległości.
Naszej młodzieży nie trzeba było specjalnie namawiać, aby poszła na cmentarz i posprzątała.
Poczuj się jak prawdziwy pszczelarz!

Święto wypada zawsze w niedzielę poprzedzającą 16 października, czyli dzień wyboru Karola Wojtyły na papieża.
14 października obchodzimy Święto Edukacji Narodowej. To dla nas bardzo ważny dzień i obchodzimy go z dumą.
We wtorkowe chłodne popołudnie 08.10.2019 r. uczniowie Naszej Szkoły pod opieką nauczycieli - Jacka Wolskiego i Damiana Czarneckiego wybrali się do Kielce na stadion piłkarski Suzuki Arena na międzypaństwowy mecz kobiet w piłkę nożną Polska – Brazylia.
6 października 2019 r. na Stadionie Leśnym w Kielcach jak co roku braliśmy udział w XIII Hubertusie Świętokrzyskim.
22 września 2019 r. odbyła się VII edycja imprezy edukacyjno-promocyjnej „Dary Świętokrzyskich Lasów”.
20 września 2019 r. reprezentanci naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji sprzątania Ziemi pod patronatem pary prezydenckiej.
Kolejny raz uczniowie, nauczyciele wraz z panią dyrektor naszej szkoły uczestniczyli w 23. Pielgrzymce Leśników odbywającej się w sobotę 21 września na Jasnej Górze.