Image
Image
Image

Powiatowe Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców – Zagnańsk 2024

23.01.2024 r. nasza szkoła miała przyjemność być organizatorem Powiatowych Mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców, które zostały rozegrane w zaprzyjaźnionym obiekcie - w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zagnańsku.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny z:

• Łopuszna,
  • Chęcin,
  • Bodzentyna,
  • Chmielnika
  • Zagnańska.

W grupach dziewcząt i chłopców rozgrywane były mecze w systemie „każdy z każdym”. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Każda drużyna wykazała się ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem.
Na pierwsze trzy zespoły w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców czekały nagrody w postaci pucharów i pamiątkowych medali, które zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kielcach.
Po ponad pięciogodzinnych zmaganiach poznaliśmy Mistrzów Powiatu w piłce siatkowej - w obydwu kategoriach: chłopców i dziewcząt zwyciężyły drużyny z Łopuszna.

• Zagnańsk

Nadleśnictwo Zagnańsk oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu ufundowały nagrody dla wyróżniających się zawodników każdej z drużyn oraz MVP całych zawodów, którymi zostali: Emilia Fatalska oraz Jakub Barcicki reprezentujący zwycięskie drużyny z PZS Łopuszno.
Upominki otrzymali również trenerzy, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu tak dobrze przygotowali zespoły do zawodów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, a także kibicom za wspaniałą atmosferę.