Image
Image
Image
Image

Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Klimatu i Środowiska w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie

W dniach 19-21 kwietnia bieżącego roku reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych Ministra Klimatu i Środowiska w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie, które obywały się w Biłgoraju.

W rywalizacji dziewcząt nasze zawodniczki rozegrały mecze kolejno z drużynami TL Starościn, TL Tuchola oraz TL Warcino, odnosząc zwycięstwo z ostatnią z tych drużyn w stosunku 2:0 w setach.
W rywalizacji chłopców nasi zawodnicy zmierzyli się z drużynami ZSL Rogoziniec, ZSL Biłgoraj, TL Tuchola oraz TL Warcino. Szczególnie mecz z Warcinem okazał się niezwykle emocjonujący i wyrównany, a zakończył się dopiero tie-breakiem i naszą porażką 1:2 w setach. Wcześniej odnieśliśmy zwycięstwo w meczu z Tucholą w stosunku 2:0 w setach.
Poziom całego turnieju był wysoki i wyrównany, a nasi reprezentanci wystąpili w składzie: Oliwia Kurzep, Natalia Wiśniewska, Weronika Pasternak, Karolina Walkiewicz, Justyna Ogonowska, Małgorzata Urban, Urszula Cisowska, Weronika Żak, Wiktoria Podgórska, Maciej Słoka, Maciej Bielecki, Franciszek Połetek, Łukasz Szlacheta, Kacper Maciążek, Bartosz Dudzik, Mateusz Przydatek, Adam Piwko, Franciszek Piskorz.