Image
Image
Image
Image

Nasz udział w Świętokrzyskiej Gali Wolontariatu

Z okazji przypadającego 5 grudnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Kielcach odbyła się Świętokrzyska Gala Wolontariatu.

Plakat GALAPodczas uroczystości po raz osiemnasty nagrodzeni zostali najaktywniejsi społecznicy z Kielc i regionu. Wydarzenie miało miejsce w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach.
Organizatorami gali byli: Regionalne Centrum Wolontariatu, Diecezjalne Centrum Wolontariatu oraz Wolontariat Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.
Gala jest formą podziękowania wszystkim wolontariuszom za ich trud, czas i poświęcenie - mówiła Monika Wilk, koordynatorka Diecezjalnego Centrum Wolontariatu. - Dodatkowo nagradzamy najaktywniejszych wolontariuszy z Kielc i regionu, zgłaszanych przez organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, samorządowe lub przedsiębiorstwa, które realizują program wolontariatu pracowniczego, a także przez osoby prywatne korzystające z pomocy wolontariuszy. W tym roku otrzymaliśmy 41 zgłoszeń - zaznaczyła.
Podczas gali wręczono Statuetki Laur Wolontariatu, przyznano tytuł „Animator wolontariatu” za inspirowanie i organizowanie działań wolontaryjnych, przekazano wyróżnienia „Nadzieja wolontariatu”, wręczono również certyfikaty „Miejsce przyjazne wolontariuszom”.
Szczególnie ważne wyróżnienie - „Animator wolontariatu” otrzymała pani katechetka Bożena Musiał. To wyróżnienie za inspirowanie, organizowanie i wspieranie działań wolontaryjnych w środowisku lokalnym.
Bardzo dziękujemy pani Bożence za to, że swoją postawą inspiruje młodzież do niesienia pomocy innym, a naszym uczniom, że potrafią patrzeć na dobre wzory.
W tym roku uczniowie z naszej szkoły, którzy udzielają się w pracy na rzecz drugiego człowieka, zostali nominowani w konkursie i zostali zaproszeni na Świętokrzyską Galę Wolontariatu. Podczas gali Karol Majewski, Antoni Słoma, Martyna Wydrych i Paweł Rakowski otrzymali uroczyste podziękowanie za zaangażowanie w działania charytatywne, które dają innym nadzieję i uśmiech.

Ludzi dobrej woli jest więcej... śpiewał Czesław Niemen. Zachęcamy do włączania się w działania na rzecz potrzebujących, to dobry czas przed Świętami Bożego Narodzenia.

https://www.kielce.eu/pl/aktualnosci/docenili-dobro-laury-wolontariatu-rozdane.html

https://kielce.tvp.pl/74559731/uhonorowano-ludzi-wielki-serc-18-gala-wolontariatu

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.