Image
Image
Image
Image

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” - tak brzmiało motto uroczystej gali zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku.

Na uroczystości gościliśmy p. Marka Miazgę - Nadleśniczego Nadleśnictwa Zagnańsk, p. Michała Kołodziejczyka - Przewodniczącego Rady Rodziców oraz licznie zgromadzonych rodziców, nauczycieli, wychowawców internatu i uczniów.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele pod wezwaniem Św. Józefa Oblubieńca NMP w Zagnańsku. Eucharystię odprawił ks. Roman Rosiński, który w homilii podkreślił zaangażowanie naszej szkoły w organizację akcji charytatywnych, stwierdzając, że jest to piękne świadectwo wiary i służby drugiemu człowiekowi. Liturgia Mszy św. miała szczególnie podniosły charakter, między innymi dzięki zaangażowaniu młodzieży w jej przygotowanie. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli na ołtarzu kwiaty jako wyraz wdzięczności za pomyślny przebieg minionego roku szkolnego.
Druga część uroczystości miała miejsce w auli szkoły. Na początku p. Jacek Wolski – Dyrektor Szkoły odczytał list p. Edwarda Siarki - Sekretarza stanu Ministerstwa Klimatu i Środowiska adresowany do nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Prowadzący uroczystość: Karolina Bukowska - przewodnicząca SU oraz Franciszek Połetek przedstawili tegoroczne dokonania uczniów Technikum Leśnego. Wspominaliśmy liczne wydarzenia: konkursy, wyjazdy, wycieczki i akcje charytatywne – począwszy od wrześniowego ślubowania klas I i Rykowiska aż do czerwcowego X Jubileuszowego Forum Humanistów.
Następnie nagrodzono uczniów, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem, a także tych, którzy osiągnęli 100 % frekwencji, aktywnie działali w Szkolnym Kole Wolontariatu, Sekcji Sygnalistów Myśliwskich, Sekcji Sokolniczej, wykazywali się na polu sportowym i czytelniczym. Na koniec nie zabrakło ogromnej dawki humoru, ponieważ uczniowie przedstawili z przymrużeniem oka zwyczajny szkolny dzień.

Uroczystość zorganizowały: p. Agnieszka Wiech-Papros, p. Bożena Musiał, p. Sylwia Borecka-Szpytak i p. Izabela Cholewińska.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.