Image
Image
Image
Image

„Co o mnie wie Internet?” – webinar dla młodzieży

W środę 29.11.2023 r. uczniowie klas piątych uczestniczyli w webinarze #FakeNoMore: prywatność w sieci z udziałem Andrzeja Rylskiego, eksperta NASK, organizowanym przez Centrum Edukacji Medialnej.

Głównym tematem spotkania była „Prywatność w sieci”. Ekspert przybliżył ważne kwestie związane z ochroną danych osobowych. Zaprezentował także, jakie socjotechniki wykorzystywane są do oszukiwania internautów.
Uczniowie mieli możliwość bezpośredniego kontaktowania się z prowadzącym poprzez podaną aplikację, wyrażali swoją opinię na temat prywatności, poznali ryzykowne działania i ich konsekwencje, sposób postępowania w przypadku sprzeciwu wobec zamieszczanych informacji, będących naruszeniem wizerunku. Obserwowali wyniki ankiet, które zawierały pytania do uczestniczących w webinarze. Odpowiedzi młodzieży z różnych miejsc były bardzo podobne, co świadczy o jednakowym postrzeganiu danego problemu czy zagadnienia. Prowadzący podkreślał, aby sprawdzać informacje na temat: ,,co o mnie wie Internet” i odpowiednio reagować.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.