godlo

szyszka

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

2 września 2013 r. w Technikum Leśnym odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014. Dyrektor szkoły pani Anna Kowalska powitała wszystkich pracowników szkoły, nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Zaprezentowała kierunki pracy szkoły na nowy rok szkolny oraz przedstawiła w skrócie najważniejsze i najciekawsze wydarzenia z minionego roku.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: pan Henryk Milcarz – prezes Wodociągów Kieleckich i pan Tomasz Kuszewski nadleśniczy Nadleśnictwa Zagnańsk. Przekazali oni serdeczne życzenia uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, aby cierpliwie i wytrwale uczyli się i pracowali w nowym roku szkolnym.

Uczniowie zostali poinformowani o projekcie „Rozwój uczniów, rozwojem szkoły”, który będzie realizowany w Technikum Leśnym w latach 2013-2015. Wstępne informacje przekazał Artur Kudzia – zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy, przedstawił również koordynatora projektu Artura Kulewskiego.

Sygnaliści zadbali o muzyczną oprawę akademii, sygnały myśliwskie pięknie pokazują tradycje szkoły.

wstecz