godlo

szyszka

Zakończenie roku szkolnego klas IV

28 kwietnia 2017 roku w auli Technikum Leśnego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV.

Na akademię przybyli znamienici goście: pan Piotr Kacprzak - zastępca dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu, pan Mariusz Mazur, który reprezentował Związek Leśników Polskich w RP, pan Sławomir Olesiński – Nadleśniczy Nadleśnictwa Zagnańsk, pan Szczepan Skorupski - Wójt Gminy Zagnańsk, pan Paweł Król – przewodniczący Rady Rodziców oraz pan Krzysztof Bąk –właściciel Szkoły Jazdy „Krzysztof”, a także nauczyciele, wychowawcy, rodzice uczniów klas IV i oczywiście uczniowie.
Dyrektor szkoły – pani Anna Kowalska przedstawiła podsumowanie czterech lat nauki oraz wręczyła uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, Stypendium Dyrektora Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku oraz nagrody książkowe. Dla najlepszych „zawodowców” upominki tradycyjnie ufundowały: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych i Świętokrzyska Izba Rolnicza, a wyróżnienia dla najlepszych uczniów - Szkoła Jazdy „Krzysztof”.
Po raz trzeci uczniowie z najwyższą średnią z przedmiotów zawodowych (z czterech lat) otrzymali Stypendium Naukowe Rady Krajowej Związku Leśników Polskich w RP.
Na najlepszych sportowców, sokolników, sygnalistów, działaczy na rzecz społeczności szkolnej, krwiodawców czekały tak jak co roku Sylwany - czyli pamiątkowe statuetki podkreślające dokonania uczniów.
Sylwanami zostali również uhonorowani rodzice, którzy przez cztery lata angażowali się w pracę społeczną na rzecz klas i szkoły (pomoc przy organizacji studniówki oraz promocja szkoły).
Specjalnie dla absolwentów uczniowie z klas Ia i Ib przygotowali występ kabaretowy pokazujący z przymrużeniem oka drogę uczniowską od przedszkolaka do maturzysty.

Uroczystość uświetnił Zespół Sygnalistów Myśliwskich, odgrywając sygnały dla nagrodzonych i wyróżnionych.
Za wszystkich abiturientów trzymamy kciuki! Powodzenia na maturze! /AL/

 

wstecz