godlo

szyszka

Kurs pilarzy – drwali

W dniach 2- 3 grudnia 2015 r. odbył się egzamin dla uczniów z klas III na pilarza.

Egzamin został przeprowadzony w drzewostanie sosnowym udostępnionym przez Nadleśnictwo Stąporków. W skład komisji egzaminacyjnej weszli przedstawiciele Lasów Państwowych: między innymi z RDLP w Radomiu i Nadleśnictwa Zagnańsk.
Każdy uczestnik kursu musiał zaliczyć część teoretyczną (test) i część praktyczną (ścinka drzewa i okrzesywanie). Wszystkie osoby uczestniczące w kursie uzyskały wynik pozytywny. Wśród kursantów były również dwie dziewczyny, które zdały egzamin celująco.
Oto lista nowych pilarzy:

1. Cegliński Kamil
2. Gołuch Patryk
3. Gołuchowski Tomasz
4. Góral Michał
5. Karwacki Karol
6. Konieczny Tomasz
7. Piłat Adrian
8. Porzucek Wiktoria
9. Rabczyński Emil
10. Smolik Karol
11. Warzyński Oskar
12. Wójcik Karol
13. Źródłowski Krzysztof
14. Król Piotr
15. Kusztal Konrad
16. Maciąg Izabela
17. Mirgos Michał
18. Rybak Kacper
19. Susło Piotr
20. Zięba Radosław

Opracował Michał Buczyński

wstecz